Par mums

Ziedu ekspresis ir viena no lielākajām griezto ziedu, telpaugu, dekoru un floristikas piederumu vairumtirdzniecības bāzēm Latvijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi. Ar vien attīstoties, esam izveidojuši, iespējams romantiskāko vairumtirdzniecības bāzes e-veikalu, kurā gaidīts ir ikviens. E-veikala piedāvājumu nemitīgi papildinām ar jauniem, moderniem un romantiskiem akcentiem svinībām, interjeram un dārzam. Skaistas detaļas spēj radīt neaizmirstamas emocijas. Mums ir svarīgi, lai klienti šīs emocijas piedzīvotu pilnā sajūtu buķetē, tāpēc ar lielu rūpību sekojam līdzi mūsu vērtībām.

Estētika un izsmalcinātība

Ikkatra ziedlapiņa ir īpaša un neatkārtojama. Mēs rūpējamies, lai mūsu ziedi izjustu individuālu rūpību, izceļot to unikalitāti.

Skaistu mirkļu radīšana

Ziedi spēj radīt īpašu sajūtu ne tikai svētkos, bet arī ikdienā. Mums ir milzīgs gandarījums kļūt par daļu no klientu skaistajiem dzīves mirkļiem.

Laiks ir vērtība

Mums ir svarīgi, lai klienti savu pasūtījumu saņemtu īstajā vietā un laikā visā Latvijas teritorijā. Mūsu aģenti rūpējas par to, lai ziedi tiktu pārvadāti uzmanīgi un droši.

Plašas iespējas

Viens zieds – miljoniem iespēju. Mēs piedāvājam plašu klāstu ar dažāda veida ziediem un augiem, kas ļauj veidot unikālas kombinācijas ikkatra klienta gaumei un vajadzībām.

Personalizēta pieeja

Klienti ir mūsu lielākā vērtība. Mums ir svarīgi, lai ikkatrs justos īpašs, ļaujot vaļu savām idejām un kopā radot unikālu piedāvājumu.

Blakus ik uz katra soļa

Mums rūp kā process, tā arī rezultāts. Ar lielu rūpību pieejam katram pasūtījumam no pieteikuma brīža līdz pat piegādei, gādājot par to, lai viss atbilstu klienta vēlmēm un vajadzībām.