Preču atgriešana

Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un 14 (četrpadsmit) dienu laikā vienpusēji atteikties no Interneta veikalā zieduekspresis.lv iegādātās preces un atgriezt to atpakaļ Pārdevējam. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita no dienas, kad prece ir nogādāta pakomātā un Pircējs ir saņēmis apstiprinošu SMS.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējam ir jāinformē Pārdevējs par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma, nosūtot brīvā formā rakstītu, nepārprotamu vēstuli uz e-pasta adresi: [email protected]. Vēstulē jānorāda Pircēja vārds, uzvārds, tālr. nr., pasūtījuma nr. Saņemot Pircēja paziņojumu, Pārdevējs nekavējoties nosūta apstiprinājumu par paziņojuma saņemšanu

 

Atgriežot preci, Pircējam ir jāpievieno izprintētu un aizpildītu atteikuma veidlapu - skatīt šeit.

Pircējs preci nodod tās oriģinālajā iepakojumā, tādā pašā komplektācijā, kādā tā tika saņemta, lietošanas instrukciju un citiem ar preci saistītajiem dokumentiem.

 

Pircējs var atgriezt preci:

 

Pārdevēja veikalā – Buļļu ielā 45, LV-1067, Rīga.

 

Atgriežot pasūtījumu ar kurjeru, pircējam jānorāda adrese un tālr. nr.:

  • K Rent SIA, Buļļu iela 45, Rīga,LV-1067;
  • +371 25721888.

 

Atgriežot pasūtījumu ar pakomātu (Omniva), pircējam jāizvēlas pakomāts un jānorāda tālr. nr.: 

  • Rīgas Buļļu ielas 35 Aibe pakomāts;
  • +371 25721888.

Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz Klients.

Pārdevējs bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad saņēmis Pircēja paziņojumu par lēmumu atkāpties no Līguma, atmaksā Pircējam viņa samaksāto naudas summu par iegādāto preci. Pārdevējs minēto naudas summu atmaksā uz atgriešanas veidlapā norādīto bankas konta numuru. Naudas atmaksa  tiek veikta izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu klients izmantoja darījumā.  

Pārdevējs ir tiesīgs aizturēt Pircēja samaksātās naudas summas atmaksu līdz brīdim, kad Pārdevējs ir saņēmis preci.

Pircēja tiešos izdevumus, kas saistīti ar preces atgriešanu, sedz Pircējs.

Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu visā atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Izmantojot atteikuma tiesības, Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, tajā skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašību vai darbības noskaidrošanai.

 

Atteikuma tiesības nepiemēro:

Precēm, kas izgatavotas pēc Pircēja specifikācijām vai ir nepārprotami personalizētas;
Citos gadījumos, kas paredzēti spēkā esošajos normatīvajos aktos.

Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties: [email protected] vai zvanot pa tālr. nr. +371 25721888.